Skocz do zawartości

Jak ustawić programy w telwizorze Xioami

Nadia
 Share

Rekomendowane odpowiedzi

Aby ustawić programy na telewizorze Xioami MI LED TV  należy wykonać poniższe czynności.

1) Aby Wyszukać programy w telewizorze Xioami MI led tv należy nacisnąć przycisk "Input". Przycisk ten daje nam możliwość wyboru pomiędzy programami które będą dostępne na naszym telewizorze lub przełączaniem pomiędzy programy telewizji kablowej, telewizji satelitarnej. Poniżej mamy dwa osobne przyciski dla osób które zdecydują się kupić pakiet NETFLIX lub też PrimeVideo.

W

pilot-xioami.jpg

2. Później gdy mamy już wybór wejścia antenowego a np HDMI wybieramy wejście

xiaomi-tv-programy1.jpg

3. Jeśli mamy informacje o braku kanałów. Będziemy musieli przystąpić do wyszukania kanałów z anteny lub przełączenia na kabel HDMI I korzystania z tunera np telewizji kablowej. W tym miejscu jednak zajmiemy się tylko i wyłącznie telewizją naziemną oraz wyszukaniem dostępnych kanałów.

xiaomi-tv-programy3.jpg

Na pilocie telewizora Xioami Mi Led 55 naciskamy przycisk "SETTINGS". Po przyciśnięciu tego przycisku powinniśmy zobaczyć dolne menu z wyborem.

xiaomi-tv-programy4.jpg

Jeśli przeszliśmy do tego miejsca następnie wybieramy z menu "Więcej opcji"

xiaomi-tv-programy2.jpg

Z poniższego menu telewizora wybieramy opcje "Skanowanie kanałów"

xiaomi-tv-programy6.jpg

Wybieramy "Tryb tunera" i zaznaczamy "Antena". Przechodzimy dalej.

xiaomi-tv-programy7.jpg

Wyszukiwanie kanałów. Jeśli antena jest dobrze podpięta do telewizora powinny w tym miejscu pojawiać się dostępne kanały.

xiaomi-tv-programy5.jpg

Edytowane przez Kontroler Marketów

Nadio. Czy wcześniejszy jakiś inny telewizor na tej antenie działał? Czy to jest pierwszy telewizor który podłączasz w tym miejscu. Musimy zwrócić uwagę czy Twoja antena działa. Telewizor tuner  (dvb-t) dvb-t2DVBT a więc poprawnie podłączona antena powinna działać.
Nadia. Napisz mi proszę jak wygląda kabel którym podłączyłaś antenę do telewizora. Czy jest to gruby okrągły kabel z okrągłą wtyczką czy jest to kabel z wtyczką HDMI.
Jeśli możesz zrób zdjęcie i wklej tutaj to zdjęcie... to dużo pomoże.

Edytowane przez Kontroler Marketów

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli masz konto, Zarejestruj się teraz aby publikować na swoim koncie.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Share

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Prosze o zaakceptowanie Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.